Австралія

Вівторок, 25.06.2019, 21:08
Вітаємо на нашій сторінці
Меню сайта

Статистика
Загрузка...
Статистика
Друзі сайту

Основні принципи, по яких живуть австралійці - не бери в голову, не будь "розумником", ти не гірше, але й не краще інших. Якщо американець, "надягаючи" посмішку, часто внутрішньо продовжує залишатися напружений і стурбованим, австралієць посміхається від душі.

Статистика дорікає австралійцям у відносній скаредності, тому що коли справа доходить до добродійності, вони вважають, що раз платять високі податки, то про всіх бідних і хворих повинна дбати держава. Австралійці вкрай винахідливі. На 5-му континенті за останні 100 років придумали купу корисних штук. Наприклад, комбайн, пеніцилін, гусеничний танк, плавання вільним стилем, перший герой мультфільмів Кіт Фелікс і багато іншого.

Чесність у людях і в бізнесі. Тут не знають, що таке фальшиві гроші, рвані долари - беруть навіть не розглядаючи. Кур'єри можуть привезти комусь щось за адресою й залишити у воріт - поки хазяїн прийде. Машини багато хто на ніч і на день паркують на вулицях - прямо на тротуарах. Тут, звичайно теж і крадуть, і кредитки підробляють, і машини крадуть (або просто магнітофон виймають - що частіше), але в порівнянні з Україною - це небо й земля. Тут документ - це просто фірмовий бланк, печаток нема, розпису людини досить для завірення багатьох речей. Рахунки тут платять відсотків 90 замовників. Люди вірять на слово. Люди дорожать словом, ім'ям фірми.


Загрузка...

Copyright Geograf.at.ua © 2019 | Створити безкоштовний сайт на uCoz