Австралія

Вівторок, 25.06.2019, 21:13
Вітаємо на нашій сторінці
Меню сайта

Статистика
Загрузка...
Статистика
Друзі сайту

Житло в Австралії

Національні особливості Австралії | вперед >

Місцеві особливостіВ Австралії, як і в усьому світі, перевага віддається особняку, хоча вибір – жити в будинку або квартирі – у більшій мірі визначається наявністю коштів для покупки або оренди. В Австралії також можна одержати державне житло. Причинами для одержання житла є інвалідність, малозабезпеченість. Квартири й будинку звичайно розташовані на окраїнах великих міст, але люди більше люблять жити у власних бунгало із садом. У стандартному будинку три спальні, вітальня-їдальня, з'єднані в одну кімнату, кухня, ванна, туалет і пральня (у якій звичайно передбачена автоматична пральна машина).

В Австралії центрального опалення нема, так само як немає й централізованої подачі гарячої води. Замість цього в кожній квартирі, будинку, іноді під'їзді, є автономний обігрівач. 


ОрендаНайбільш часто іммігранти знімають житло, тому що купити будинок або квартиру, коли ви тільки що приїхали, можливості немає. Перед орендою ви повинні подивитися пропоноване житло. Можна спокійно відмовитися, якщо воно вам не підходить. Якщо ж житло вам подобається, то ви заповнюєте заяву, після чого будете зобов'язані зняти житло. У договір вносяться всі дефекти житлоплощі (подряпини, вибої). Ви платите брюссельський спеціальній установі Residential Tenancies Bonds Section у розмірі 4-тижневі вартості житла. Якщо після вашого перебування у квартирі з'явилися нові дефекти, то вартість ремонту буде віднята із брюссельського. Якщо ви вирішуєте з'їхати раніше певного строку, то однаково зобов'язані оплачувати житло до витікання контракту. Як наймач ви будете платити за кількість використаної води, газу, електрики. Ви зобов'язані щотижня вносити оплату за оренду. Власник житла відповідає за ремонт приміщення. Він повинен не менш чим за 7 днів попередити про збільшення вартості оренди. 

Оренда квартири з меблями - від 700-1000 AUD у тиждень 
Оренда квартири без меблів - від 100 AUD у тиждень


КупівляБільшість австралійців воліє не орендувати, а купувати житло. 75 % житла в Австралії придбано у власність відразу на позикові засоби, отримані під заставу. Покупка будинків і квартир виробляється безпосередньо в приватних власників або через агентів у справах продажу нерухомого майна.

Якщо є необхідність у позиці грошей для покупки будинку або квартири, варто звернутися у свій банк, ощадно-будівельну спілку або іншу фінансову установу. Державне Агентство по наданню допомоги при покупці житла (Home Purchase Assistance Authority) може дати пораду по цьому питанню. 

Перед тим, як підписувати договір, уважно ознайомтеся з усіма умовами. Під час підписання договір набуває юридичну чинність.

Ціни на покупку будинку на 14.01.2002: 

Параметри
Сідней
Мельбурн
Брісбен
Перт
Аделаїда
Середній будинок (3-5 кімнат, кухня, сан.вузли, Bank, двір 6-10 соток)
315000
313000
185000
168000
152000
Те ж саме, але менше 10 км від центру міста
580000
390000
280000
268000
258000

Національні особливості Австралії | вперед >


Загрузка...

Copyright Geograf.at.ua © 2019 | Створити безкоштовний сайт на uCoz