Австралія

Вівторок, 25.06.2019, 21:07
Вітаємо на нашій сторінці
Меню сайта

Статистика
Загрузка...
Статистика
Друзі сайту

Спорт

У Австралії спостерігається поголовне захоплення спортом серед всіх соціальних і вікових груп. Що і показали результати Олімпіади 2000 в Сіднеї. Не дивлячись на нечисленність населення, Австралія дала велике число видатних спортсменів міжнародного класу. Вона має сильну команду плавців. Австралійські тенісисти неодноразово виходили переможцями в міжнародних змаганнях, в т.ч. на кубок Девіса. Дуже популярними в Австралії є гольф і крикет.
Окрім регбі, в Австралії існує своя версія футболу (футти). Європейський футбол також набув великого поширення. Баскетбол став популярним в останні десятиліття, чому сприяв показ змагань Американської баскетбольної ліги по телебаченню. Також популярні водний спорт, яхтинг (парусний спорт), рибний лов.
Спорт дуже популярний: гольф, теніс, верхова їзда, плавання, пірнання з аквалангом, біг і ходьба... Без цього величезна кількість людей не мала б практично ніякого фізичного навантаження. 
Показують по телевізору переважно місцевий футбол (те, що ми б назвали регбі), потім крикет (всі тут просто шаленіють від цієї гри), а також різні спортивні змагання зі всього світу - теніс, легка атлетика, водні види спорту і так далі

Загрузка...

Copyright Geograf.at.ua © 2019 | Створити безкоштовний сайт на uCoz