Австралія

Вівторок, 25.06.2019, 21:06
Вітаємо на нашій сторінці
Меню сайта

Статистика
Загрузка...
Статистика
Друзі сайту


Австралійська система охорони здоров'я включає декілька рівнів медичного обслуговування: 
"Терапевти" - лікарі загального профілю, сімейні лікарі, "GP" 
Фахівці - лікарі із спеціальною освітою в області лікування певних хвороб 
Невідкладна медична допомога 
Державні лікарні - відкриті для всіх 
Приватні лікарні - медичне обслуговування за плату 
Суспільні центри охорони здоров'я 

У будь-якого громадянина за системою державного медичного страхування Medicare відраховується 1,5% від доходу оподаткування. Система Medicare дозволяє сплатити наступні послуги: 
Відвідини лікаря 
Рентген, медичні аналізи 
Перевірка зору 
Медичне обслуговування в державних лікарнях 
Хабарів не треба. У палаті у кожного (з 4-х) пацієнтів був свій телевізор з кабельним ТБ і пультом. Кожне ліжко може бути обгороджена завісою і в цій "власній палаті" є місце і на пару відвідувальних стільців і на доп. ліжко 
для мами, якщо дитина маленька.

Страховка вартістю 90 доларів покриває безліч речей: перебування в лікарні, всі операції, післяопераційний відхід, ліки і інше. Покривається стоматолог. Покриваються окуляри і контактні лінзи (але не більше 200 доларів). Покриваються кросовки, спортивне устаткування і будь-які заняття спортом.

Медичні поради для гостей країни

Медична страховка на час перебування в Австралії обов'язкова. Сертифікат про щеплення й огляд на СНІД не потрібний. У разі перебування в Африці або Південній Америці протягом 6 днів до в'їзду в Австралію необхідно пред'явити сертифікат про щеплення проти жовтої гарячки. Сонячне випромінювання в Австралії дуже інтенсивне, тому сонячні опіки становлять серйозну небезпеку. Рекомендується уникати сонячних променів у перші кілька днів перебування в країні, користуватися захисними кремами і легким білим одягом з бавовняних тканин (це, до речі, допоможе уникнути і переохолодження в сильно кондиціонованих приміщеннях, що є характерним для цього регіону). У будь-яку пору року рекомендується носити сонцезахисні окуляри.  
Рекомендується купатися тільки на найбільших ділянках узбережжя, позначених зеленими або жовто-червоними прапорцями. Одноколірні жовті або червоні прапорці означають небезпеку. Не рекомендується ходити босоніж по траві і гуляти по тротуарах увечері, тому що в Австралії зустрічаються отруйні комахи і змії, які активні в нічний час. Також варто виявляти максимальну обережність при спілкуванні з морськими мешканцями. 

Загрузка...

Copyright Geograf.at.ua © 2019 | Створити безкоштовний сайт на uCoz